MA-URI®- BODYWORK SESIJA

MA-URI® prisilietimas ypatingas tuo, kad atliekamas dilbiais – švelniausia ir jautriausia rankų vieta. Sesijos metu darantysis juda aplink masažo stalą naudojant bazinius Havajų stiliaus šokio judesius, palengvinančius energijos tekėjimą kūne ir prote.

Ilgi ir nenutrūkstami dilbių judesiai banguoja žmogaus kūnu tarsi jūros bangos, kurios pakyla ir nurimsta. Taip kūnas „skalaujamas“ visų pirma polinezietiškos muzikos ritmu, o vėliau žmogui tinkama muzika. „Išplaunami“ gyvybinės energijos tėkmės blokai – šalinamos susikaupusios emocijos, toksinai, suaktyvinami vidiniai gydomieji kūno ištekliai, kurie leidžia pasveikti tiek fiziškai, tiek emociškai.

Sesijos metu gaunama teigiamos energijos srovė atkuria fizinę ir emocinę gerovę – kūno, proto ir sielos gyvybingumą.

MA-URI® suteikia proto ir emocijų ramybę prieš priimant svarbius sprendimus, padeda nuraminti abejonėse besiblaškantį protą, išsivaduoti iš psichologinių įtampų, streso, užsistovėjusių emocijų (gėdos, kaltės, apatijos, gailesčio, baimės, troškimų, pykčio, išdidumo ir t.t.), fizinių skausmų (nugaros, kojų, sąnarių, galvos).

Po sesijos kūnas palengvėja, mintys prašviesėja, o širdis atgimsta „Gyvenimo Šokiui“. Tai yra šventė kūnui, mintims ir sielai.

Ir vistiek kyla klausimas… Kas yra MA-URI® prisilietimas?

Taip, nes prisilietimo neperskaitysi, jį reikia pajausti…

Tiesiog ateiti ir patirti šį prisilietimo stebuklą, kuris kiekvieną kartą tave nustebins kitu siužetu, kita spalvų gama ir kitokiu atsivėrimu, nes gyvenimas yra judesys, kiekviena akimirka yra kitokia – su naujais jausmais, mintimis, svajonėmis.